HAFTA SONU HAVA NASIL?

Gözler Meteorolojide

HAFTA SONU HAVA NASIL? Güncel

 

Nurdan Eroğlu

Hafta sonunu deniz kıyısında geçirmek isteyen binlerce kişinin gözü Meteorolojiye çevrildi. Peki hafta sonu Bartın’da hava nasıl olacak? İşte bu sorunun yanıtı!

Afrika sıcaklarını geride bıraktığımız haftanın ardından geçtiğimiz Salı günü Bartın genelinde sağanak yağış etkili olmuştu. Güneşli ancak serin havaların hakim sürdüğü Bartın’da bu defa gözler hafta sonuna çevrildi. Başta deniz planları kuranlar olmak üzere binlerce kişi hafta sonu havanın nasıl geçeceğini merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinden elde edilen verilere göre Bartın’da bugün yağış bekleniyor. Gök gürültülü sağanak yağış beklenen günde hava sıcaklıklarının en düşük 14 ve en yüksek 27 derece dolaylarında olması bekleniyor.

YA HAFTA SONU?

Bartın’da Cumartesi ve Pazar günü ise yağış beklenmiyor. Havanın Cumartesi ve Pazar günü az bulutlu olması beklenirken sıcaklıkların ise en düşük 14 ve en yüksek 26 derece dolaylarında olacağı tahmin ediliyor. Haftanın ilk günü olan Pazartesi gününde de havanın az bulutlu ve hava sıcaklıklarının en düşük 15, en yüksek 29 derece dolaylarında olması bekleniyor.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam