SGK’DAM EMEKLİLER DERNEĞİNE ZİYARET

Bartın’da 46 bin emekli var

SGK’DAM EMEKLİLER DERNEĞİNE ZİYARET Güncel

 

Haber merkezi

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ekrem Öztekneci, Dünya Emekliler Haftası dolayısıyla Türkiye İşçi Emekliler Derneği Bartın Şubesi Başkanı Ali Kalaycı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Ziyarette SGK’nın çalışma alanının büyük bir kısmını emeklilerin oluştuğunu ifade eden Öztekneci, Bartın’da 46 bin emekli olduğunu söyledi.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ekrem Öztekneci, Dünya Emekliler Haftası dolayısıyla Türkiye İşçi Emekliler Derneği Bartın Şubesi Başkanı Ali Kalaycı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. SGK İl Müdür Yardımcısı Ayhan Mekikli ve kurum personelinin de olduğu ziyarette Müdür Öztekneci, Emekliler Haftasını kutlayarak Bartın’da 46 bin emekli bulunduğunu ve  SGK’nın çalışma alanının büyük bir bölümünün emeklilik hizmetleri olduğunu söyledi. Emeklilere hizmetlerinin kendileri için bir borç olduğunu ifade eden Öztekneci emeklileri ne kadar mutlu edebilirlerse, kendilerinin de o kadar mutlu olacağını dile getirdi. Türkiye İşçi Emekliler Derneğini de emeklilere yardımcı olduğunu belirten Öztekneci Başkan Kalaycı’ya plaket takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ali Kalaycı ise Öztekneci ve beraberindekilere teşekkür ederek dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam