BUNALTICI SICAKLAR GİDİYOR

Sıcaklık düşecek

BUNALTICI SICAKLAR GİDİYOR Güncel

 

Muhammet Civan

Birkaç gündür aşırı sıcaklardan bunalan vatandaşlar yağmurun yağmasıyla biraz serinledi.  Bartın’da  yağmurla birlikte hava sıcaklıkları düşerken nem ise artış gösterdi. Bartın bugün de gök gürültülü ve yağışlı olacak. Yağmur yarından itibaren  yerini birkaç günlüğüne güneşe bırakacak.

Birkaç gündür aşırı sıcaklardan bunalan vatandaşlar yağmurun yağmasıyla biraz serinledi.  Bartın’da  yağmurla birlikte hava sıcaklıkları düşerken nem ise artış gösterdi. Bartın bugün de gök gürültülü ve yağışlı olacak. bugün Bartın’de en yüksek hava sıcaklığı 27 en düşük hava sıcaklığı da 18 derece olacak.  havadaki nem oranı ise yüzde 98’e kadar çıkacak. Yağmur  yarından itibaren  yerini birkaç günlüğüne güneşe bırakacak. Bartın’da hava Perşembe, Cuma ve cumartesi günleri parçalı bulutlu ve güneşli olacak.

BU KEZ DE NEM KENDİNİ HİSSETTİRİYOR

Perşembe, Cuma ve cumartesi  günleri en yüksek hava sıcaklığının 26 derece olması beklenirken perşembe günü en düşük hava sıcaklığının da 15, Cuma ve cumartesi günleri de 14 derece olması bekleniyor. Bugün Bartın’daki en yüksek nem oranının ise yüzde 93 dolaylarında olacağı tahmin ediliyor. Perşembe günü nemin yüzde 89, Cuma günü yüzde 87 ve cumartesi günü de yüzde 90 olacağı düşünülüyor.

PAZAR GÜNÜ YAĞMUR GERİ GELİYOR

Yağmur Pazar gününden itibaren geri dönüş yapacak. Pazar günü Bartın’da yine gök gürültülü ve yağış beklenirken en yüksek hava sıcaklığının 25 en düşük hava sıcaklığının da 15 olacağı tahmin ediliyor. Neme gelince Pazar günü havadaki nem oranı yüzde 87 civarında olacak.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam