Dikkat

METEOROLOJİ FIRTINA UYARISINDA BULUNDU

Dikkat Güncel

 

Haber merkezi

Afrika sıcaklarının ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü Batı Karadeniz için fırtına uyarısında bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan uyarıda, “Batı Karadeniz'in batısında rüzgarın yarın (04.07.2017-Salı) sabah saatlerinde kuzey ve kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına, yer yer 9 (90 km/sa) kuvvetinde kuvvetli fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Fırtınanın; yarın (04.07.2017-Salı) akşam saatlerinden sonra etkisini kaybedeceği beklenmektedir.” denildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre ilimizde bugün kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklenirken hava sıcaklığının en düşük 20 ve en yüksek 29 derece dolaylarında olacağı tahmin ediliyor.

Çarşamba günü de gök gürültülü sağanak yağış beklenirken sıcaklıkların en düşük 18 ve en yüksek 28 derece dolaylarında olması bekleniyor.

Perşembe gününden itibaren yağışların etkisini yitirmesi ve havanın hafta sonuna kadar parçalı bulutlu olacağı tahmin edilirken beklenen sıcaklıklar ise şu şekilde; Perşembe günü en düşük 15 ve en yüksek 28, Cuma günü en düşük 14 ve en yüksek 28, Cumartesi günü en düşük 16 ve en yüksek 29, Pazar günü en düşük 17 ve en yüksek 28 derece.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam