MANAV 117. İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Manav, ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum

MANAV 117. İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI Güncel

Haber merkezi

AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen 117. İl Başkanları toplantısına, AK Parti Bartın İl Başkanı Av Hüseyin Manav ve Bartın ekibi olarak katılım sağladılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Partiye dönüşünden sonra katıldığı ilk İl Başkanları toplantısında, Partinin kongre süreci ve 15 Temmuz gündemi görüşülürken, toplantıya ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Av. Hüseyin Manav, “Halkın adamı Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ ın katılımlarıyla 117. si düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldık. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın partimize dönüşünden sonraki katıldığı ilk İl Başkanları toplantımızın partimize, ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması.

"Akılsız başın cezasını ayaklar çeker misali yolları arşınlayan zat, Başbakan yurtdışına kaçacak diyordu. O dönemde sergilenen haysiyet cellâtlığına milletimiz itibar etmemiş, güçlü bir şekilde arkamızda durmuş bundan birileri hiç ders çıkarmadığı anlaşılıyor. Çoğu yurtdışına kaçmış olan mahkemelerde adalete hesap veren FETÖ tetikçilerinin tapelerden kendilerine ikbal devşirmeye çalışanlar debelenmeye çalışıyor. Buna karşılık AK Parti mahalli seçimleri, Cumhurbaşkanlığı seçimi, milletvekili seçimleri; yetmedi halkoylamasını da kazandı.

Özellikle ülkemize ve milletimize olan muhabbetinden şüphe duymadığımız MHP’nin duruşuna baktığımızda CHP’nin konumunu çok daha net görebiliyoruz. CHP’nin temsil ettiği çizgi siyaseten farklı söylemde bulunma boyutunu aşmış terör örgütleriyle ve onların arkasındaki güçlerle birlikte hareket ettiğini görmek. Demokrasi sicilleri zaten bozuk olanlar şimdi işi daha ileri götürmüştür. Aklı başında olan herkesin görebildiği bu durum ülkemize karşı kurulan tuzakların bir parçasıdır. Adalet diyen ama mahkemelere saldıran bir zihniyetin derdi asla adalet, hukuk olamaz. bir defa bile gönül diliyle şehitlerimizi andığını duymadığımız kişiler teröristler için dünyayı ayağa kaldırıyorlar. PKK yöneticisi size doğru adım atıyorsunuz diyorsa yolunuz yanlıştır. Uluslararası mahkemelerin dahi eleştirmediği tarzda davranıyorsanız yaptığınız iş bu ülkenin hayrına değildir. Terör örgütlerine karşı yapmayı aklınızdan geçirmediğiniz yürüyüşü, teröristleri ve onlara destek verenleri savunmak için başlatıyorsanız kimseyi amacınızın adalet olduğuna inandıramazsınız. Siz bu tavrınızla dikene su vererek zulmü yüceltiyorsunuz. Gidin FETÖ, PKK, DHKP/C davalarının görüldüğü mahkemelere şehitlerin, gazilerin, milletin hakkını arayın. Gidin tabutlarına omuz verdiğiniz eli kanlı canilerin yetim ve öksüz bıraktığı çocuklarını anın. Buradan diyoruz ki, darbecileri bırakın darbeye maruz kalanları suçlayanlara yazıklar olsun. Gittiğiniz yol Kandil ve Pensilvanya’nın yoludur. Cezaevinde güya açlık grevi başlatanlara bunlar sahip çıkıyor. Bunların derdi kendi suçlarını bastırmaktır. Milletimiz olup biteni görüyor. Biz her zaman hakikatleri anlatacağız, takdiri milletimize bırakacağız. O gece canları pahasına sokakları meydanları dolduran milyonların, şehitlerin ve gazilerin üzerimizdeki vebalini aklımızdan çıkarmayacağız. Birileri hava meydanından kaçar gider birileri şahadete yürür. Fark budur! Bu vesileye Lice ilçe başkan yardımcımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Katilleri bulup hesap sorulacak dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam