ÇALIŞKAN’A OKUL İDARESİ VE ÖĞRETMEN ARKADAŞLARI TARAFINDAN    VEDA YEMEĞİ

Sağlık çınarı emekli oldu 

ÇALIŞKAN’A OKUL İDARESİ VE ÖĞRETMEN ARKADAŞLARI TARAFINDAN    VEDA YEMEĞİ Güncel

 

Haber merkezi                                                                                                                                                           İlimiz de binlerce öğrenci yetiştiren Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanı Öğretmenimiz Meral Çalışkan emekli oldu.

Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanı Öğretmeni Meral Çalışkan emekli olması dolayısıyla okul idaresi ve öğretmen arkadaşları tarafından kendisine bir  veda yemeği düzenledi. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yetkilileri düzenlenen program ile ilgili olarak; ''Okulumuzda uzun yıllar Sağlık Hizmetleri Alanı Öğretmeni olarak hizmet veren Meral Çalışkan arkadaşımız 2017 eğitim öğretim yılı sonu itibariyle emekliye ayrıldı. Kendisine emeklilik yaşamında sağlıklı, mutlu günler diliyoruz.'' dediler.

MERAL ÇALIŞKAN, ARKADAŞLARIMA ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM

Programın sonunda bir veda konuşması yapan Öğretmen Meral Çalışkan bu etkinliği tertip eden arkadaşlarıma öncelikle teşekkür ederim.1993 yılında Bartın da başladığım öğretmenlik meslek hayatımı bugün yine Bartın da sona erecek. Tüm öğretmen arkadaşlarım ve sağlık camiası olarak binlerce Hemşire, Ebe, Acil Tıp Te knisyeni, Tıbbi Sekreterlik, Çevre Sağlığı gibi branşlarında sağlık personeli yetiştirdik. Bu zamana kadar mesleki kaliteden hiç bir zaman ödün vermedik. İyi öğrenciler yetiştirdiğimizi düşünüyorum. İstanbul gibi bir çok özel hastanenin sağlık personeli alımı tercihinde okulumuz mezunlarını tercih etmesi bunun en büyük kanıtı olsa gerek. Ayrıca Vatanını, Milletini, Bayrağını ve Atatürk´ü seven öğrenciler yetiştirmek için uğraş verdim. Hepiniz hakkınızı helal edin. dedi

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam