BAŞKAN AKIN ÇAĞLAYANLAR TİCARET AÇILIŞINA KATILDI

Çağlayanlar sanayi şubesi açıldı

BAŞKAN AKIN ÇAĞLAYANLAR TİCARET AÇILIŞINA KATILDI Güncel

 

Haber merkezi

Bartın Oto Sanayi Sitesi’nde hizmet verecek olan Çağlayanlar Ticaret ve Pazarlama İşletmesinin açılışı gerçekleştirildi.

Mine ve Sera Fırıncıoğlu’na ait Çağlayanlar Ticaret ve Pazarlama İşletmesinin açılışı törenine Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Madeni Eşya Ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Yılmaz Akdeniz, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Ziya Aldatmaz, CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Zengin, sanayi esnafı ve çok sayıda davetli katıldı. Çağlayanlar Ticaret ve Pazarlama İşletmesinde tüm hırdavat ve nalburiye malzemeler, elektrikli el aletleri, bahçe grup ürünleri, boya malzemeleri, ferforje çeşitleri, takım aletleri ve takım çantaları, profil demir, zincir,  boru, bahçe halıları, temizlik malzemeleri gibi bir çok ürün yer alıyor.

AKIN, “BARTIN’IN TİCARET HACMİ GENİŞLİYOR”

Açılış töreni öncesi bir konuşma yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın açılışı yapılan iş yerinin hayırlı olmasını dileyerek, “Önce işletme sahiplerine ve sanayi esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun. Bu tür iş yerleri hem Bartın’ın ticaret hacmini genişletiyor hem de açıldığı bölgede hareketlilik sağlıyor. Bu bakımdan sanayi bölgesinde birçok ihtiyaca cevap verecek olan bu iş yerinin açılması önem taşıyordu. Ben işletme sahibi Mine hanım ve burada çalışacak olan kardeşlerimize başarılar ve hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

AÇILIŞTAN SONRA ÜRÜNLER İNCELENDİ

Başkan Akın açılış töreninde işletme sahibi Mine Fırıncıoğlu’na üzerinde Bereket Duası’nın yer aldığı bir tablo hediye etti. Daha sonra açılış kurdelesi Başkan Akın ve açılışa katılan protokol üyeleri tarafından kesildi. Açılışın ardından davetliler Çağlayanlar Ticaret ve Pazarlama işletmesini gezerek satışa sunulan ürünleri incelediler.

FIRINCIOĞLU, “BARTIN HALKININ HİZMETİNDEYİZ”

İşletme sahibi Mine Fırıncıoğlu açılış sonrasında davetlilerin tebriklerini kabul ederken, “Bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Sanayi bölgesinde başta bölge esnafına hizmet veriyor olacağız ancak geniş ürün yelpazemizle tüm Bartın halkının hizmetindeyiz. Tüm Bartın halkını fiyatlarımızı görmeye ve çayımızı içmeye davet ediyoruz. Tekrardan bu mutlu günümüze ortak oldukları için herkese teşekkürlerimi sunuyorum” açıklamasında bulundu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam