MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ ULUS ŞİRİNLER KÖYÜ GELENEKSEL HARMAN FESTİVALİNE KATILDI

Tunç, hemşerileriyle  sohbet etti.

MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ ULUS ŞİRİNLER KÖYÜ GELENEKSEL HARMAN FESTİVALİNE KATILDI Güncel

Haber merkezi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus ilçesine bağlı Şirinler Köyü Danagölü Mahallesi Derneği’nin düzenlediği "Harman Festivali"ne katılarak, festivale katılan hemşehrileriyle buluştu.

Bartın Ulus İlçesi Şirinler Köyündeki Geleneksel Harman Festivaline Milletvekili Tunç’un yanısıra Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç, AK Parti Kağıthane İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Festivalde yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları veren Milletvekili Tunç konuşmasına, festival alanındaki Şirinler köyü sakinleri ile dışarıdan gelen misafirleri selamlayarak başladı. Harman geleneğini hakkında bilgi veren Milletvekili Tunç, bu geleneğin yeni nesillere aktarılmasının her yıl bir defa olsun yaşatılmasının önemine değindi. Şirinler Köyü Danagölü Mahallesi derneğinin böyle güzel bir organizasyona imza atarak, dayanışma ve kaynaşmanın birlik ve beraberliğin güzel bir örneğini sergilediğini belirten Milletvekili Tunç, emeği geçen başta dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleri olmak üzere herkese teşekkür etti.

Bartın Ulus İlçesi Şirinler Köyü Danagölü Mahallesi Dernek yönetimi festivale katılmış bulunmasından ve katkılarından dolayı Milletvekili Tunç’a teşekkür etti. Konuşmasının ardından Milletvekili Yılmaz Tunç, festivale katılan hemşehrileriyle bir süre sohbet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam