İŞADAMLARINA ÖRNEK OLACAK BİR DAVRANIŞTA BULUNDU

Asgari ücretli Özköse 74 seri nolu kombine bileti aldı

İŞADAMLARINA ÖRNEK OLACAK BİR DAVRANIŞTA BULUNDU Güncel

Muhammet Civan

Asgari ücretli lokanta da çalışan Volkan Özköse birçok iş adamına örnek olacak davranışta bulunup açık arttırmaya çıkarılan 74 seri numaralı kombine Bartınspor kartına 1.300 TL vererek kartın sahibi oldu. 

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Bartınspor'un 2017-2018 sezonunda Bartın Atatürk Stadyumu'nda oynayacağı karşılaşmalar için geçerli olacak olan kombine kartların ‘74 seri numaralı kart’ açık arttırmaya çıkarıldı. Kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay’ın sosyal medya hesabından 1 TL’den başlattığı açık arttırma, 22 Haziran Perşembe günü saat 17.00'de sona erdi.

EN YÜKSEK TEKLİFİ ASGARİ ÜCRETLİ İŞÇİ VERDİ

Sosyal medya üzerinden başlatılan ve Bartınspor sevdaların büyük ilgi gösterdiği açık arttırmada en yüksek teklifi veren asgari ücretle çalışan lokanta işçisi Volkan Özköse, 74 seri numaralı kart için 1300 TL vererek kartın sahibi oldu. Bartınspor Yönetimi de  Volkan Özköse’ye teşekkür etmek amacıyla tören düzenledi. Dün Nife Cafe’de düzenlenen törene; Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, yönetimden Mustafa Ahmet Oktay, Orhan Ölçek, Hüseyin Kalaycı, Yüksel Özkan, Hüseyin Çalıkoğlu ve Murat Kalafat katıldı. Törende Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Volkan Özköse’ye teşekkür ederek kulübün forması, atkısı ve saati hediye edildi.

BULUT, “ÖRNEK TARAFTAR”

74 numaralı kartı Özköse’ye taktim eden Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut; “Bartınspor taraftarlarından olan Volkan Bey örnek bir fedakârlık yaptı. Çalıştığı asgari ücret maaşına yakın 1300 TL gibi bir rakamla 74 nolu taraftar kombinesi satın alarak örnek taraftar olduğunu gösterdi. Bu davranış bir gösteriş falan değil. Bu yürekten gelen bir sevgidir. Önemli bir katkı sağlamıştır. Bartınspor Yönetim Kurulu olarak bu kardeşimize teşekkür etmek istedik. Bu amaç doğrultusunda bugün bu töreni gerçekleştirdik. Çeşitli hediyelerimizi de taktim ettik. Volkan kardeşimiz herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini gösterdi. İnşallah örnek alınır. Herkesin Bartınspor’a sahip çıkıp destek vermesini arzu ediyoruz” dedi.

“PROTOKOL TRİBÜNÜNDE İSTEDİĞİMİZ RAKAMDA DEĞİLİZ”

Kombina kartların genel satışıyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Başkan Bulut; “Taraftar kombine satışlarımızda 500’ü geçtik. Ancak protokol tribününde istediğimiz rakamda değiliz. Bu konuda da inşallah şehir duyarlılık gösterecektir. Takımına sahip çıkacaktır” diye konuştu. 

“ÇALIŞMALARIMIZI TİTİZLİKLE SÜRDÜRDÜK”

Yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut; “Transfer çalışmalarımızı titizlikle sürdürdük. 22 Temmuz’da denemeler yapacağız. Şehrimizin yakın komşu illerinden ve şehrimizden deneyeceğimiz arkadaşlarımız olacak. Bu süreç ayın 22’sinde başlıyor. 25’inde de takımımız toplanıyor. 10-15 gün takımımız kendi tesislerimizde çalıştıktan sonra kampa gidecek. Kamp yeri ile ilgili şu anda çalışmalarımız devam ediyor. Büyük bir ihtimal 2017-2018 sezonu hazırlıkları için Bolu ilinde kamp yapacağız. Ancak kesinleşmiş net bir şey yok” dedi.

ÖZKÖSE, “BARTINSPOR’U SAHİPSİZ BIRAKMAYALIM”

Bu örnek davranışıyla spor camiasının takdirini toplayan Volkan Özköse konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bartın’da ekmek yiyen tüm esnaf arkadaşlarımızın abilerimizin bu takıma sahip çıkmalarını canı gönülden istiyorum. Tüm Bartınspor taraftarını tribüne bekliyoruz. Ben bir fedakarlık yaptım. Bu hamurda benimde bir katkım olsun. Ben şu an onurlu ve gururluyum. Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum. Allah razı olsun Allah utandırmasın. Sosyal medya üzerinden yapılan kampanyayı görünce hemen kampanyaya bende dahil olmak istedim. Allahın izniyle de bana nasip oldu. Bartınspor’u çocuklarımıza sevdireceğiz ailelerimizi tribüne çekeceğiz. Sonuçta bizde bir Bartınlı olarak Bartınspor’lu olarak herkesi tribünde görmek istiyoruz. Bartınspor’u sahipsiz bırakmayalım. Bu kadar fedakarlık yapılmışken bizde sahip çıkalım. Bu kampanyayı düzenleyen Mustafa Ahmet Oktay ve Yüksel Özkan’a  teşekkür ediyorum.”

OKTAY, “GEÇMİŞ YILLARIN EN FAZLA KOMBİNESİ SATILDI”

Kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay ise açıklamasında “74 numaralı kombinemizin normal taraftar kombinelerimizin satışı 75 TL. Ama biz bunu açık artırmaya çıkarttığımızda 1 TL’den başlattık. Yani taraftarımız özel olduğu için 1 TL’den satışa çıkarttık. 2 tane 74 numaralı kombinemiz var. Bir tanesi taraftar kombinesi bir tanesi de protokol kombinesi. Biz şimdi taraftar kombinesini sattık. Önümüzdeki günlerde de yine aynı şekilde 1 TL’den protokol kombinesini de satışa çıkartacağız. Oraya da ilgi duyulacağını umuyoruz. Bartınspor kombinesinin bir bedeli olmaz. Bunun bedeli sonsuzdur bizim için. Ama sonuçta bir bedel karşılığında alınıyor. Bunun içinde arkadaşımıza duyarlılık gösterdiği için teşekkür ediyoruz. Kombine kararı başkanımız ve bütün yönetim kurulunun kararı ile ortaya çıktı ve geçmiş yılların en fazla kombinesi satıldı. Bu zamana kadar kombine yoktu. Taraftarımız var ama toptan bir bilet satışımız yoktu. 600 tane ilk etapta basıldı. 515-520 civarında şu anda güncel rakamlara ulaştık. Bu da şunu gösteriyor. Bir futbolcumuzu taraftarımıza aldırmış olduk. Bu da kentin bu işe sahip çıktığını gösteriyor. Bundan dolayı bütün taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam