KAĞITHANE BELEDİYESİ’NDEN BARFED’E DESTEK 

Kılıç: “Her türlü destek ve yardıma biz hazırız”

KAĞITHANE BELEDİYESİ’NDEN BARFED’E DESTEK  Güncel

 

Haber Merkezi

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Bartın Dernekler Federasyonunun (BARFED) Zeynel Özsoy başkanlığındaki yeni yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Kılıç, Bartınlılarla bir arada olmaktan her zaman mutlu olduklarını söyledi.

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Bartın Dernekler Federasyonunun (BARFED) Zeynel Özsoy başkanlığındaki yeni yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdi. Yönetim kurulunun Ümraniye Tantavi Sosyal Tesisleri'nde ilk toplantısında Bartınlı iş adamı ve AK Parti Kağıthane Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Yılmaz'ın daveti üzerine gerçekleşen ziyarette konuşan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Bartınlılarla bir arada olmaktan her zaman mutlu olduklarını belirtti.  Bartın'ı uzun yıllardan beri dostu olan Bartınlı işadamı Mehmet Yılmaz aracılığıyla yakından tanıma fırsatı bulduklarını anlatan Kılıç, "Daha önce Bartın'ı da ziyaret ettik. Hatta Ulus'tan Pınarbaşı'na geçmiştik. Bartın'ın çok muhteşem bir doğası ve güzelliği var. Bu sene yine Bartın'a gelme niyetimiz var" diye konuştu. 

KILIÇ:  "BARTIN'I VE BARFED YÖNETİMİNE DESTEKLİYORUZ"

Başkan Kılıç, "Bartın ve Bartınlıları seviyoruz. Gerek ilçemizde gerekse Bartın'da yaşayan tüm Bartınlılara her zaman desteğimiz sürecek. BARFED'in yeni yönetimini kutluyorum. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bartın'ı ve BARFED yönetimine destekliyoruz. Kağıthane Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü destek ve yardıma biz hazırız. " ifadelerini kullandı.  BARFED Başkan Yardımcısı ve AK Parti Kağıthane Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Yılmaz ise Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'a ziyaretlerinden dolayı teşekkürleri iletti.  Fazlı Kılıç'ın her zaman Bartınlıların yanında olduğunu söyleyen Yılmaz, "Başkanımız her zaman Bartınlıların hizmetinde. Biz bunu gerek ilçemizde gerekse Bartın'da en iyi şekilde hissediyoruz" şeklinde konuştu.

AVCI: “BARTINLILARIN SESİ OLACAĞIZ”

BARFED Başkanvekili Sabri Avcı da ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek "Federasyon olarak İstanbul'da yaşayan Bartınlıların sesi olacağız. İnşallah Ramazan Bayramı'ndan sonra Kağıthane Belediye Başkanımız Fazlı Kılıç'ın ev sahipliğinde tüm Bartınlılar olarak bir araya geleceğiz. Kağıthane'de bir Bartınlılar günü düzenleyeceğiz" dedi. 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam