PROTOKOL BAYRAMIN İLK GÜNÜ BAYRAMLAŞACAK

Bayramınız şeker tadında geçsin

PROTOKOL BAYRAMIN İLK GÜNÜ BAYRAMLAŞACAK Güncel

Nurdan Eroğlu

Bartınlılar Ramazan Bayramını kutlama hazırlanırken il protokolü de Bartın Valisi Nusret Dirim’in önderliğinde bayramın ilk günü bayramlaşacak. Valilik Camlı Salonda gerçekleşecek bayramlaşma halkın katılımına da açık olacak.

Bartın’da Ramazan Bayramı nedeniyle gerçekleşecek olan Protokol Bayramlaşmasının bayramın ilk günü yani 25 Haziran Pazar günü gerçekleşecek. Bayramlaşma programı halkında katılımlarına açık olacak. Program kapsamında 24 Haziran Cumartesi Arife Günü de saat 11.00’da Şehitlik ve saat 11.30’da Huzurevi ziyaret edilecek.  Bartın Valiliği Basın Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Ramazan Bayramı’nda gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programının yer ve saat bilgileri paylaşıldı. Yapılan açıklamada “26-27 Haziran tarihleri arasında kutlanacak olan Ramazan Bayramında bayramın 1’inci günü saat 10.30’da kamu kurum ve kuruluşlarının başkan, amir, memur ve halkımızın iştirakiyle bayramlaşma yapılacaktır” denildi.

İLK PROGRAM VALİLİK’TE

Vali Nusret Dirim’in yanı sıra Garnizon Komutanı Deniz Piyade Albay Vedat Selvitop, Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu ve İl Müftüsü Mahmut Gündüz’ün de katılacağı program dahilinde ilk olarak bayramlaşma programı gerçekleşecek. Saat 10.30’da kamu kurum ve kuruluşlarının başkan, amir, memur ve halkın iştirakiyle gerçekleştirilecek bayramlaşma programı Valilik Binası Camlı Salon’da gerçekleşecek. Bayramlaşma programına Bartın Milletvekilleri Yılmaz Tunç ile Rıza Yalçınkaya başta olmak üzere siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, teşkilat mensupları, sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri, meslek odalarının başkan ve temsilcileri ile çok sayıda vatandaşın katılımı bekleniyor.

ASKERİ VE EMNİYET PERSONELİ DE BAYRAMLAŞACAK

Aynı gün içerisinde saat 11.00’da TSK-Garnizon Komutanlığı personeli ile Subay Gazinosu’nda ve hemen ardından saat 11.30’da ise İl Jandarma Komutanlığı’nda bayramlaşma yapılacak. Yine aynı gün saat 12.00’da da İl Emniyet Müdürlüğü Personeli ile Polis Misafirevinde bayramlaşma programı gerçekleşecek.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam