OTOBÜSLERDE BAYRAM YOĞUNLUĞU BAŞLADI

OTOBÜSLERDE BAYRAM YOĞUNLUĞU BAŞLADI Yer kalmadı, ek seferler yapılıyor

OTOBÜSLERDE BAYRAM YOĞUNLUĞU BAŞLADI Güncel

Bartın’da Ramazan Bayramı öncesinde otobüslerde yerler doldu. Özellikle farklı şehirlerde yaşayan ve Bayramda memleketi Bartın’da olmak isteyen gurbetçiler, doluluk nedeniyle bilet bulmakta zorlanıyor. Şehirlerarası otobüs firmaları ise talebi karşılayabilmek için ek seferler oluşturuyor.

Ramazan Bayramı öncesinde başta İstanbul olmak üzere şehirlerarası otobüs firmalarının seferleri tam doluluk oranına ulaştı. Bayram tatillerini memleketlerinde geçirmek isteyen gurbetçiler otobüs firmalarına akın etti. Şehirlerarası otobüs firmalarının normal seferlerinde tam doluluk oranına ulaşıldı. Bilet bulamayan binlerce vatandaş ek seferlerin açılmasını bekliyor. Şehirlerarası otobüs firması yetkilileri ise talebi karşılayabilmek adına ek seferler oluştururken bazı firmalar hafta sonu İstanbul’dan Bartın’a 30’dan fazla seferle yolcu taşıyacaklar.

DÖNÜŞ BİLETLERİ DAHİ ALINDI

Ramazan Bayramı için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Tekirdağ gibi yurdun dört bir yanından Bartın’a gelecek olan gurbetçilerin bayram keyfilerinin dönüşte çileye dönmemesi içinde bayram sonuna rezervasyonlarını yaptırıp biletlerini satın aldıkları kaydedildi. Öte yandan şehirlerarası otobüslerle bayram tatili için Bartın’a gelecek gurbetçilerin yanı sıra binlerce vatandaşta özel araçlarıyla Bartın’a gelmek üzere yollara düşecek.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam