74 NUMARALI KOMBİNE KART AÇIK ARTIRMADA

En yüksek teklifi asgari ücretle çalışan Özköse verdi

74 NUMARALI KOMBİNE KART AÇIK ARTIRMADA Spor

 

Nurdan Eroğlu

 Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, 74 numaralı kombine kartın açık arttırmaya çıktığını açıkladı. Taraftarlar sosyal medya üzerinden başlatılan açık arttırmaya büyük ilgi gösterdi. Bugün günü sona erecek olan açık arttırmada şu ana kadar en yüksek teklifi asgari ücretle çalışan Volkan Özköse verdi.

Bartınspor'un 2017-2018 sezonunda Bartın Atatürk Stadyumu'nda oynayacağı karşılaşmalar için geçerli olacak olan kombine kartların ‘74 seri numaralı kart’ açık arttırmaya çıkarıldı. Kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay’ın sosyal medya hesabından 1 TL’den başlattığı açık arttırma, Bugün saat 17.00'de sona erecek. Sosyal medya üzerinden başlatılan açık arttırmaya Bartınspor sevdalıları büyük ilgi gösteriyor. Asgari ücretle çalışan Volkan Özköse, “1300 TL, her şey Bartın spor için benim maaşım 1400 TL” diyerek şuana kadar en yüksek teklifte bulunan isim oldu.

“BARTINSPOR SEVDALILARI BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ”

Açık artırmayı sosyal medya hesabından duyuran Kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, “Açık artırmanın nedeni parasal destek değil. Farkındalık oluşturmak. Herkesi işin içine sokmak. Başkanımız Mehmet Bulut yeterinden fazla maddi ve manevi destek sağlıyor. Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan kulübümüzün 2017-2018 futbol sezonunu kapsayan kombine satışları tüm hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar Bartınspor sevdalıları büyük ilgi gösterdi. Kombinelerimiz tükenmek üzere almayan acele etsin. İyi günde kötü günde takımına verdiğin ve bundan sonra vermeye devam edeceğin destek nedeniyle çok teşekkür ederiz. Takımına gösterdiğin ilgi ve vereceğin destek şimdi daha da önemli. 3. Lig yolunda yeni başarılara imza atmak hedefiyle yola çıkacağımız 2017-2018 sezonunda tarihe tanıklık etmek için Atatürk Şehir Stadyumu’ndaki yerini alacağına eminiz” dedi.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam