KARAMAZAK TEMİZLİK  FİRMASI’NDAN ÇALIŞANLARINA İFTAR

Birlik ve beraberliği pekiştirdiler

KARAMAZAK TEMİZLİK  FİRMASI’NDAN ÇALIŞANLARINA İFTAR Güncel

 

Nurdan Eroğlu

Karamazak Temizlik  Firması, Ramazan dolayısıyla firma çalışanları ve basın mensupları için iftar düzenledi. Oba Restaurantta düzenlenen iftara Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın da katıldı. Karamazak Temizlik  Firması Sahibi Dursun Karamazak Ramazan’ın birlik ve beraberlik ayı olduğunu ifade ederek firma çalışanları ve aileleriyle bir araya gelmek istediklerini söyledi.

Karamazak Temizlik  Firması, Ramazan dolayısıyla firma çalışanları ve basın mensupları için iftar düzenledi. Oba Restaurantta düzenlenen iftara Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, AK Parti İl Yönetiminden Murat Yıldırım da katıldı. Karamazak Temizlik  Firması Sahibi Dursun Karamazak, Başkan Akın’ı kapıda karşılarken Akın, iftara katılan herkesle teker teker selamlaşıp sohbet etti. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftarda yaklaşık 130 kişi dualar eşliğinde orucunu birlikte açmanın hazzını yaşadı.

KARAMAZAK “BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRDİK”

Ramazanın birlik ve beraberlik ayı olduğunu ifade eden Dursun Karamazak, iftara katılanların Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını da kutladı. Karamazak Temizlik Firması olarak her zaman çalışanlarıyla birlikte birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayı hedeflediklerini dile getiren Karamazak, “Ramazan demek birlik ve beraberlik demek. Kardeşlik, hoşgörü, sevgi, saygı gibi duyguların pekişmesi demek. Biz de Karamazak Temizlik Firması olarak bu birlik ve beraberliği yaşamak ve yaşatmak istedik. Bunun için de çalışanlarımızla ve basın mensubu arkadaşlarımızla birlikte bu güzel ayda orucumuzu birlikte açmak istedik. Ben şimdiden sizlerin Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramınızı da kutluyorum. İftarımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam