JANDARMADAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İÇİN İFTAR

Dirim: “Siz şehitlerimizin kutsal emanetisiniz”

JANDARMADAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İÇİN İFTAR Güncel

 

Haber Merkezi

İl Jandarma Komutanlığı tarafından  şehit aileleri ve gaziler için iftar düzenlendi. İftara katılan Bartın Valisi Nusret Dirim, "Bir huzur ayı, rahmet ayı içerisindeyiz ve bizler için en kutsal varlık olan, en kutsal emanet olan sizler şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz ile beraberiz” dedi.

Jandarma Komutanlığı tarafından  şehit aileleri ve gaziler için iftar düzenlendi. İl Jandarma Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftara Bartın Valisi Nusret Dirim, Garnizon Komutanlığından Merkez Komutanı Deniz Piyade Albay, Hakan Metin Kişi, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bozkurt,  Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Baro Başkanı Ferhat Parlatır, Vali Yardımcısı Erkan Kalender, Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, Ulus Kaymakamı Recep Hasar,  Kurucaşile Kaymakamı Murat Ekinci, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Osman Aslan, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, İl Müdürleri, Mesleki Kuruluş Temsilcileri, Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altınok, şehit yakınları ile gazilerimiz  katıldı.

“BİR HUZUR AYI, RAHMET AYI İÇERİSİNDEYİZ”

Nusret Dirim iftarda şehit yakını, gaziler ve gazi yakınları ile sohbet ederek  Ramazanlarını kutladı. Dirim iftar öncesinde yaptığı konuşmada "Bir huzur ayı, rahmet ayı içerisindeyiz ve bizler için en kutsal varlık olan, en kutsal emanet olan sizler şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz ile beraberiz. Böylesine güzel bir ayda, davetimize icabet ettiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ramazan ayının mübarek olmasını, tutulan oruçların, yapılan ibadetlerin kabul olmasını diliyorum.” dedi.
 
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam