MEZUNLARDAN KOÇ’A ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR

Öğrencilerden “Emeklerinizi unutmayacağız” ziyareti

MEZUNLARDAN KOÇ’A ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR Güncel

 

Haber Merkezi

Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Sağlık İl Müdürü Dr. Dursun Koç’u makamında ziyaret etti. Acil Sağlık Hizmetleri Bölümünden mezun olan öğrenciler,  staj süresince kendilerine verdikleri destekten dolayı Müdür Koç’a teşekkür etti.

Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Sağlık İl Müdürü Dr. Dursun Koç’u makamında ziyaret etti. Acil Sağlık Hizmetleri Bölümünden mezun olan öğrenciler,  staj süresince kendilerine verdikleri destekten dolayı Müdür Koç’a teşekkür etti. Sınıf öğrencilerinden Şevval Nur Çırlak ziyarette “Öncelikle mezun Öğrenci arkadaşlarımın hepsinin sizlere selamı var. Acil sağlık hizmetleri bölümü son mezunlarıyız. Bu yüzden hocalarımız Bizlere son A.T.T diyorlar. Acil Tıp alanında Teorik ve pratik olarak çok iyi yetiştirildik. Okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimize bu anlamda teşekkür ederiz.  Son iki yılda bizlerin staj alanlarında iyi yetişmesinde katkıları olan başta şahsınız olmak üzere Kamu Hastaneleri Genel Sekreterimiz Osman Açıkgöz’e ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz. Bizlerin iyi bir A.T.T olmasında emeklerinizi unutmayacağız. Ayrıca sosyal ve kültürel faaliyetlerde ve birçok konuda bizlere verdiğiniz desteği hiç unutmayacağız” dedi.

KOÇ: “DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Dursun Koç ise “Bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Bende tüm mezun öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerim.2 yıl boyunca sağlık hizmetlerinde Bartın halkımıza çok değerli hizmetler verdiniz. Kurumum adına hepinize teşekkür ederim. Bir Bir İki 112 adlı oynadığınız tiyatro oyunuyla 112 inin ülke çapında tanınmasına büyük katkı sundunuz. Şifa Veren Ele Vefa adlı oyununuz ile bu projemize katkı sundunuz. Sağlı Meslek Lisesi bizim her zaman göz bebeğimiz olmuştur. Desteklerimiz devam edecektir” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam