BARTINSPOR, KARDEMİR KARABÜKSPOR KONGRESİNDE

İki takım da birlik ve beraberlik mesajı verdi

BARTINSPOR, KARDEMİR KARABÜKSPOR KONGRESİNDE Spor

 

Nurdan Eroğlu

 Bartınspor, Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor’un Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.  Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ve yönetimi, yeniden başkanlığa seçilen Hikmet Feridun Tankut’a başarılar diledi.  Başkan Tankut, Bartınspor’un her zaman yanında olduklarını ifade ederek, birlik beraberlik mesajı verdi. 

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcimiz Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Ahmet Oktay, Yasemin Dora Kurtkaya ve Murat Kalafat, Karabük Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde yapılan Kardemir Karabükspor'un Olağan Genel Kurul Toplantısına katıldı. Kongre sonrası Bartınspor yönetimi, yeniden başkanlığa seçilen Hikmet Feridun Tankut’a görevinde başarılar diledi ve bir süre fikir alışverişinde bulundu.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karabükspor Başkanı Hikmet Feridun Tankut, Bartınspor’un her zaman yanında olduklarının mesajını verirken, yeni sezonda Bartınspor’un hedeflerine ulaşacağına ve layık olduğu profesyonel lige çıkacağına inandıklarını söyledi. Birlik berberliğin önemini vurgulayan Tankut, Bartınspor’a Bölgesel Amatör Lig’de başarılar diledi.

OKTAY, “KARABÜKSPOR’UN BU BAŞARISI BİZE ÖRNEK OLMALI”

Kongre ziyareti ile ilgili değerlendirmede bulunan Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, “Kulüp Başkanımız Mehmet Bulut ve yönetimdeki arkadaşlarımızla beraber kardeş şehrimiz Kardemir Karabükspor’un Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldık.  Tekrar Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanlığına seçilen Hikmet Feridun Tankut ve yönetimine hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi ilettik. Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Kardemir Karabükspor’a yeni sezonda başarılar diledik. Kongrede ilgimizi çeken şeyler oldu. Bunlardan birisi Karabükspor’un tesisleşme çabaları. Ayrıca kulübün SSK ve Vergi borcu bulunmuyor. Onlar tabi Süper Toto Lig’de. Ödemeleri ve bütçeleri bizlerden kat kat yüksek. Ancak biz onların kurumsallaşma yapılarını inceliyoruz. Bartınspor’u kurumsal yapıya kavuşturursak, sürekli gelirlerle kulübümüz aynı noktalara gelebilir. Kongrede yapılan konuşmalarda şunu da gördük. Karabükspor, kentin her alanından daha yukarılarda tanıtım desteği sağlamış. Biz de Bartın’ın tanıtımının Bartınspor ile daha iyi yapılabileceğini söylemiştik. Turizm ve tanıtımda hedefimiz, muhakkak Bartınspor’un bir yerlere gelmesiyle daha iyi olacaktır, kanısındayız. Kardemir Karabükspor’un bu başarısı bize örnek olmalı”dedi.  

 Dördüncü kez takımın başına geçen Hikmet Feridun Tankut başkanlığındaki Kardemir Karabükspor yönetimi ise şu isimlerden oluştu:

Ahmet Karabacak, Tolga Gül, Tuncay Yıldız, Kürşat Yılmaz, Abdullah Adatepe, Cihan Yılmaz, Aydın Derebaşı, Mehmet Ali Özer, Levent Ersöz, Serdar Dereli, Hakan Eren ve Koray Erikçi.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam