ÜNİVERSİTE ULUSLARARASI TOPLANTIYA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Birçok ülke katılacak

ÜNİVERSİTE ULUSLARARASI TOPLANTIYA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK Güncel

 

Haber merkezi

Bartın Üniversitesi, turizm çalışanlarına dil öğretmek amacıyla yürütülen Avrupa Birliği (AB) projesi kapsamında 13 Haziran’da birçok ülkeden katılımcıların yer alacağı kapanış toplantısına hazırlanıyor.

Bartın Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü tarafından yürütülen “MENTALK: Turizm Sektöründe Çalışan Erkekler için Alternatif Dil Öğrenme Teknikleri” adlı projenin kapanış toplantısı 13 Haziran’da Bartın’da gerçekleştirilecek. Erasmus Plus projesinin kapanış toplantısıyla ilgili hazırlıklar kapsamında bir çalıştay ve çoğaltıcı etkinlik gerçekleştirildi. Etkinliklerde; Bartın Üniversitesi’nden öğretim elemanları ve çeşitli eğitim kurumlarından gelen İngilizce öğretmenleri bir araya gelerek, proje çıktıları, geliştirilen dil öğretim materyali, çevrimiçi platform ile yapılan pilot uygulama sonrasında öğrenci ve eğitmenlerden alınan geri dönütlerle ilgili görüşler aktarıldı.

Bartın Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan, uluslararası katılımlı kapanış konferansıyla ise geliştirilmiş olan dil öğrenme içerikleri, öğretim materyalleri ve çevrimiçi platform projenin potansiyel tüm paydaşları ile paylaşılacak.

    

 

  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam