SANKO ailesi iftarda bir araya geldi

12 yıllık gelenek devam ediyor

SANKO ailesi iftarda bir araya geldi Güncel

Nurdan Eroğlu

SANKO Holding Bartın Çimento her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar programını bu yıl da düzenledi. SANKO çalışanlarının aileleriyle birlikte yer aldığı iftara SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu da katıldı. Konukoğlu iftar sonrasında yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı vererek “Biz birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz takdirde var gücümüzle ülkemiz için, bayrağımız için, vatanımız için, el ele verip çalıştığımız takdirde başaramayacağımız hiçbir şey yoktur” dedi.

SANKO Holding Bartın Çimento’nun geleneksel hale getirdiği iftar programı bu yıl da geniş bir katılımla gerçekleştirildi. AS Düğün ve Kongre Salonu’nda düzenlenen iftar yemeğine SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Bartın Valisi Nusret Dirim, CHP Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Belediye Başkanı Cemal Akın, Jandarma Komutanı Jandarma Albay Osman Aslan, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu, Bartın Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bozkurt, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Manav, Bartın Çimento Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı M. Tansu Tuğlu ve Bartın Çimento Fabrikası Genel Müdürü İbrahim Keretli, çok sayıda çalışan ve davetli katıldı. SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Bartın Çimento Fabrikası Müdürü İbrahim Keretli iftar programı öncesinde tüm davetlilerle yakından ilgilenerek sohbet etti.

KONUKOĞLU: “SANKO ÇALIŞANLARI BİR AİLEDİR”

İftar yemeği sonrasında bir konuşma yapan SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Konukoğlu, tüm çalışanlarının aile olduğuna dikkati çekerek, “Paylaşmak mutluluktur anlayışı ile düzenlediğimiz yemeğimize, eş ve çocuklarınızla katılımınızdan dolayı teşekkür ederim.” dedi. Terör olaylarında şehit olanlara rahmet, yaralananlara acil şifa dileyen Konukoğlu, birlik beraberlik mesajı verdi. Konukoğlu şunları söyledi:

 “ÖNÜMÜZ AYDINLIK, YOLUMUZ UZUN”

“Memleketimizin başındaki bu terör olaylarını yapanları ve onlara destek verenleri lanetliyorum. Allah milletimize ve devletimize zeval vermesin, başımızdaki tüm belaları tez zamanda def eylesin. Biz kendi ülkemizde birçok misafir olarak ağırlıyoruz. Gaziantep olarak da 450 bin tane Suriyeliye ev sahipliği yapıyoruz. Biz bundan gocunmuyoruz ama şunu da biliyoruz ki yüce Türk Milleti her zaman bu badirelerin altından kalkmıştır. Önümüz aydınlık, yolumuz uzun. Biz birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz takdirde var gücümüzle ülkemiz için, bayrağımız için, vatanımız için, el ele verip çalıştığımız takdirde başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Buna inancımız sonsuz.

“ONLARIN HEM GÖZÜNÜ HEM DE AKILLARINI ALIRIZ”

SANKO camiası olarak da ailem adına, ülkem adına, bütün vatandaşlarımız adına hepinize teşekkür ediyorum. Bizim arkadaşlarımız hiçbir şekilde böyle işlere bulaşmadan el birliğiyle hem ülkeleri için hem de kendi şirketleri için çalıştılar ve bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim güzel ülkemizi, çocuklarımıza bırakabileceğimiz şanlı bayrağımızı ve vatanımızı hiçbir şekilde böldürtmesin. Bizler ve bizim nesillerimiz hayatta olduğumuz müddetçe buna da asla ve asla müsaade ettirmeyeceğiz. Yedi düvel şunu bilsin ki; bu ülke her zaman dimdik ayakta kalacak ve hiç kimse bu ülkeye zarar vermeyi ne göze alabilsin ne de aklının ucundan geçirsin. Çünkü onların hem gözünü hem de akıllarını alırız.

KERETLİ: “BÜYÜK ONUR DUYUYORUZ”

Bartın Çimento Fabrikası Müdürü İbrahim Keretli de  yaptığını konuşmada “Geleneksel olarak bu yıl 12’ncisini düzenlediğimiz iftar yemeğimize katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bartın Çimento olarak böyle bir organizasyonu düzenlemekten büyük onur duyuyoruz. Bu organizasyonu gerçekleştirmemizde bizlere desteklerini esirgemeyen Sayın Konukoğlu ailesine teşekkür ediyoruz. Tüm misafirlerimize sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu nice Ramazanlar diliyorum” dedi.

PLAKET VE HEDİYE TAKDİMİ YAPILDI

Konuşmaların ardından Bartın Çimento ve SANKO Holding bünyesin de 10, 15 ve 20'inci yılını dolduran çalışanlara plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi. İftar programının son kısmında geleneksel hale gelen SANKO çekilişinin yanı sıra Tasavvuf Musikisi dinletisi gerçekleştirildi. Etkinlikte holdinge uzun yıllar hizmet vermiş emektar çalışanlara yöneticilerce teşekkür ve onur plaketleri verilirken katılımcılara protokol üyeleri tarafından yapılan çekilişlerle çeşitli hediyeler de verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam