HAZİRAN GÜNDEMİ TAMAMLANDI

Meclis temmuzda tatilde

HAZİRAN GÜNDEMİ TAMAMLANDI Güncel

Nurdan Eroğlu

İl Genel Meclisi, Haziran gündemini görüşmeyi tamamladı. İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun başkanlığında toplanan Meclis son toplantıda gündeme 4 madde daha ekledi. Meclis ayrıca son toplantıda kanun gereği temmuz ayında tatil yapılmasına da karar verdi. İl Genel Meclisinin Haziran gündemine ilişkin aldığı önemli kararlar Cuma günü gazetemizde yer alacak.

İl Genel Meclisi, Haziran gündemini görüşmeyi tamamladı. İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun başkanlığında toplanan Meclis son toplantıda gündeme 4 madde daha ekledi. Meclis, merkez ilçe harfiyat döküm alanı fiyatının belirlenmesi, Arıt imar planında değişiklik, Abdipaşa temel eğitim okulunun imam hatip ortaokuluna dönüşmesi için revize talebi ve Mugada sahilindeki tekne parkının ücret tarifelerinin belirlenmesi talebinin oy birliğiyle gündeme alınmasına karar verdi.

5 KÖYÜN YERLEŞİK ALANI TESPİT EDİLECEK

Konak, Döngeller, Doğan, Çubuklu ve Dibektaş Köylerinin yerleşik alanının tespiti dosyalarını da görüşen Meclis Üyeleri kanun gereği her yıl 1 ay tatil yapmak zorunda olan İl Genel Meclisinin temmuz ayında tatil yapmasını kararlaştırdı. Köylerin yerleşik alanının tespitiyle ilgili dosyaları da İmar ve Bayındırlık Komisyonuna gönderildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam