Kozcağız yolu duble yol olacak

İhale 4 Temmuz’da

Kozcağız yolu duble yol olacak Güncel

Nurdan Eroğlu

Kozcağız Beldesi nihayet duble yola kavuşuyor. Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Kozcağız duble yol ihalesinin 4 Temmuz’da gerçekleştirileceğini açıkladı.

Kozcağız Beldesi nihayet duble yola kavuşuyor. Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, sosyal medya hesabından Kozcağız duble yol ihalesinin 4 Temmuz’da gerçekleştirileceğini açıkladı. AK Parti Bartın Milletvekiline teşekkür eden Karaman,  “Bartın Kozcağız Duble Yol Yapım İhalesi 4 Temmuz’da Yapılacaktır. Terminalden başlayıp Kozcağız’a kadar duble yol olarak yapımına başlanacak olan yol Kozcağız için çok önemlidir. Bu yatırım için öncelikle Milletvekilimiz Yılmaz Tunç olmak üzere yolun yapılması için katkıda bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

TUNÇ MÜJDEYİ VERMİŞTİ

Yılmaz Tunç daha önce yaptığı açıklamalarda yolun duble yol olacağının müjdesini vermişti. Konuyu zaman zaman çeşitli platformlarda dile getiren Tunç, “İlçe ve belde yollarımızı tamamlıyoruz, sırada Kozcağız ve Bartın arasındaki duble yol var, proje çalışmalarını başlattık. Bartın Terminal ile Kozcağız arasına duble yol yapacağız” demişti. Tunç aynı zamanda Kozcağız-Hasankadı-Yenice  yolunun da duble yol olacağını ve bu konuda çalışmaların sürdüğünü ifade etmişti.  

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam