TURNUVANIN GALİBİ AMASRA İLÇE DEVLET HASTANESİ

Kupayı Kaymakan Gürbüzerol’dan aldılar

TURNUVANIN GALİBİ AMASRA İLÇE DEVLET HASTANESİ Güncel

Haber Merkezi

Amasra Kaymakamlığı ilçedeki kurumlar arasında futbol turnuvası düzenledi. Turnuvanın şampiyonu Amasra İlçe Devlet Hastanesi olurken takım oyuncuları sahaya kanser taramalarına dikkat çekmek amacıyla “50 ve 70 yaş arasındaki kadın ve erkekler kalın bağırsak kanseri taramanızı yaptırmak için aile hekiminize başvurunuz” yazılı pankartla çıktı.

Amasra Kaymakamlığı ilçedeki kurumlar arasında futbol turnuvası düzenledi. 10 takımın katıldığı turnuva yaklaşık 1  ay sürdü. Maçlar Amasra Şehir Stadında yapılırken  B Grubunda  Amasra Belediyesi, İlçe Müftülüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı  ve Kum Mahallesi ile birlikte mücadele eden Amasra Devlet Hastanesi takımı grubu 8  puanla  namağlup lider bitirip yarı finale yükseldi. Yarı finalde A Grubunu  2.olarak bitiren Amasra Taş Kömürü İşletmesi ile karşılaşan Hastane takımı madencileri 4-2 mağlup etmeyi başararak adını finale yazdırdı. Amasra Taş Kömürü İşletmesi ile karşılaşan ve rakibini 4-2 mağlup eden hastane takımı adını finale yazdırdı.

AMAÇ KANSER TARAMALARINA DİKKAT ÇEKMEK

Finalde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile karşılaşan Amasra Devlet Hastanesi sahaya kanser taramalarına dikkat çekmek amacıyla “50 ve 70 yaş arasındaki kadın ve erkekler kalın bağırsak kanseri taramanızı yaptırmak için aile hekiminize başvurunuz” yazılı pankartla çıktı. 90 dakika boyunca süren mücadele sonunda ise turnuvanın galibi Gökhan Birinci ve Ali  Tekdamar’ın attığı gollerle rakibini 2-1 yenen Amasra Devlet Hastanesi oldu.  Bartın’da düzenlenen Kara Kışı Futbol  Turnuvasını da şampiyon olarak tamamlayan takıma  şampiyonluk kupasını Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol verdi.

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam