Tunç Bahçeşehir koleji mezuniyet törenine katıldı

Mutlu günlerinde yalnız bırakmadı

Tunç Bahçeşehir koleji mezuniyet törenine katıldı Güncel

 

Haber Merkezi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Bahçeşehir Kolejinin mezuniyet törenine katılarak, Bahçeşehir Deniz Ortaokulu ile Bahçeşehir Deniz Lisesi’nden mezun olan öğrencilerini tebrik etti.  Dereceye giren öğrencilerin mezuniyet belgelerini takdim etti.

Bartın Bahçeşehir Kolejinin 8. Sınıflar ile 12.sınıfların mezuniyet töreni okul bahçesinde AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Meclisi Üyesi İlker Camcı, İl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Mahmut Şahin, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve ailelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından başlayan törende Bahçeşehir Koleji kurucusu İhsan Sağlam “Bartın Bahçeşehir Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu ve Anadolu Lisesi olarak; Bizlerin tek hedefi; “Kaliteli İnsan” olmayı başaran, geleceğine sahip çıkan, ülkesinin yararını gözeten öğrenciler yetiştirmektir. Düşünen insan ancak kendini düşünen değil, insanlığı düşünen bireyler olmaları için rehberlik yapmaktır. Eğitim temelde, üretici ve çocuğa özgüven kazandıracak nitelikte olmalıdır. Hepsinden önemlisi, hayatının seçimini kazanacak şekilde, yaşamı sorgulamayı ve bundan sonuç çıkararak hayatına anlam katmayı kazandırmalıdır. Bu temel düşünce ile öğrencilerimizi yetiştirirken başarılı olmaları için her konuda yanı başlarındayız. Kendilerini mutlu kılacak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak bir meslek sahibi olmalarını sağlamaya yönelik çalışmalarımıza tüm eğitim kadromuzla devam ediyoruz. TEOG ve LGS sınavlarında öğrencilerimizin başarıları ile gurur duyuyoruz, mezun olan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, bundan sonraki eğitim hayatlarından başarılar diliyorum” dedi.

TUNÇ: “BARTIN’IN EĞİTİM KALİTESİNİ YÜKSELTİYOR”    

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’ta mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada, Bahçeşehir Kolejinin, Bartın’ın eğitim kalitesini yükselten önemli bir eğitim kurumu olduğunu belirterek, “Bu yıl TEOG sınavlarında 8 öğrencinin tam puan alarak Türkiye birincisi olması hepimizi sevindirdi. Bu başarıların artarak devam edeceğine inanıyorum. Bartın’da gerek okul öncesi, gerek ilk ve ortaokul gerekse lise ve Üniversite düzeyinde eğitim kalitesini artırmak için gereken desteği vermeye devam edeceklerini belirten Milletvekili Tunç, Bartın, Üniversitesi ile bir eğitim şehri olma yolunda hızla ilerliyor, Bahçeşehir koleji ve diğer okullarımızda Türkiye çapında derece yapan öğrencilerimiz hepimizi sevindiriyor. Öğrencilerimizin yetişmesinde büyük rol üstelenen fedakar öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz, mezun olan öğrencilerimizi tebrik ediyorum, onların üzerine titizlikle duran ailelerini kutluyorum. Öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Allah yollarını bahtlarını açık eylesin” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından, mezuniyet belgeleri verildi, şiirler okundu, ardından da konser verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam