Bartınspor’da bayan taraftara çağrı

“Bayan taraftarımızı maçlara bekliyoruz    

Bartınspor’da bayan taraftara çağrı Spor

Bartınspor’da bayan taraftara çağrı

“Bayan taraftarımızı maçlara bekliyoruz               “

Muhammet Civan

Bölgesel Amatör Lig (BAL) için yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bartınspor, bir taraftan transferle takım kadrosunu oluştururken bir taraftan da sosyal sorumluluk projeleri geliştirip hayata geçirmeye çalışıyor. Bartınspor yönetimi bu yıl maçlarda küfür ve hakaretin önüne geçebilmek için özellikle bayan taraftara çağrı da bulundu. Yönetim, yeni sezonda bayan taraftarı çocuklarıyla da birlikte statta Bartınspor taraftarı olarak görmek istediğini söyledi.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) için yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bartınspor, bir taraftan transferle takım kadrosunu oluştururken bir taraftan da sosyal sorumluluk projeleri geliştirip hayata geçirmeye çalışıyor. Bartınspor yönetimi bu yıl maçlarda küfür ve hakaretin önüne geçebilmek için özellikle bayan taraftara çağrı da bulundu. Kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada yıllardır taraftarın içindeki özleme dikkat çekerek “2017-2018 futbol sezonu için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Takım kadromuzu oluştururken sosyal projelere de önem veriyoruz. Bu projelerimizden en önemlisi taraftarımız olacaktır. Taraftarımıza yönelik bir takım projeler geliştiriyoruz. Taraftarımızın içinde yıllardır biz özlem var. Profesyonel lig özlemini bitirmek için bütün mesaimizi harcıyoruz. Planlamalarımızı en iyi şekilde yerine getirdik. Öncelikli hedefimiz Bartınspor’u herkese sevdirmek. Herkesi tribünlere bekliyoruz” dedi.

“KİMSEYE HAKARET VE KÜFÜR ETMEYE HAKKI YOK”

Bartınspor’un başarısıyla da başarısızlığıyla Bartın’ın takımı olduğunu kaydeden Oktay şu şekilde devam etti:

“Futbolcu arkadaşlarımızı, teknik heyeti ve yönetimimizi herkesin eleştirmeye hakkı var. Bunu kabul ediyoruz. Ancak sonuçlar ne olursa olsun kimsenin kimseye hakaret ve küfür etmeye hakkı yok. Bartınspor seyircisi hem centilmenliği ile hem de dostluğuyla isminden söz ettirmiştir. Bu yıl da yeni kurulan takımımızla yeni bir mücadeleye gireceğiz. Burada herkese görevler düşüyor. Bu takım başarısıyla da Bartın’ın takımı, başarısızlığıyla da Bartın’ın takımı. Biz asla başarısızlığı düşünmüyoruz. Taraftarımızın da başarısızlığa tahammülü yok.

“BU YIL TRİBÜNLERDE BAYAN SEYİRCİ OLACAĞINA İNANIYORUZ”

Özellikle bu yıl tribünlerde bayan seyirci olacağına inanıyoruz. Ayrıca stadyuma gelen herkes yanında çocuğunu getirmeli. Bu sayede küfür ve hakaretlerin önüne geçileceğine inanıyoruz. Altını çizerek söylüyoruz ki Bartınspor taraftarı bu yıl Bölgesel Amatör Lig’de farkını ortaya koyacaktır. Buna inanıyoruz. Herkesi tribünlerde takımızın yanında olmaya davet ediyoruz.” 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam