Dursun, Tunç’u mecliste ziyaret etti

Tunç: “Yeni yatırımlara vesile olacak”

Dursun, Tunç’u mecliste ziyaret etti Güncel

Haber Merkezi

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret etti.  Tunç ziyarette Vilayetler Hizmet Birliği Encümen Üyeliğine seçilen Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun’u tebrik etti.

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret etti.  Tunç ziyarette Vilayetler Hizmet Birliği Encümen üyeliğine seçilmiş olmasından dolayı Dursun’u tebrik ederek, Dursun’a yeni görevinde başarılar diledi. Kenan Dursun’un Vilayetler Hizmet Birliği encümen üyeliğine seçilmiş olmasının Bartın için önemli bir gelişme olduğunu belirten Tunç, bunu en iyi şekilde değerlendireceğine ve Bartın’a yeni yatırımlara vesile olacağına inandığını söyledi.

YATIRIMLARI DA GÖRÜŞTÜLER

Kenan Dursun da Yılmaz Tunç’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. . Tunç ve Dursun, Bartın’daki il Özel İdaresi ve hükümet yatırımları ile ilgili istişarelerde bulundular. Geçen hafta, Ankara Gölbaşında bulunan Vilayetler Hizmet Birliğinin tesislerinde yapılan 44. Olağan Genel Kurul Toplantısında  Birlik Encümen seçimlerinde 86 üye oy kullanmıştı. 73 oy alan Birlik Encümenine Erzincan, Bartın ve Bilecik seçilmişti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam