Müdürlükten verimlilik haftası etkinlikleri

Hem anlattılar hem de gösterdiler

Müdürlükten verimlilik haftası etkinlikleri Güncel

 

Haber Merkezi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından Verimlilik Haftası dolayısıyla Bartın’da bir takım etkinlikler gerçekleştirildi.  Etkinliklerde lise ve üniversite öğrencilere verimlilik seminerleri verilirken aynı zamanda Organize Sanayi Bölgesi’ne ve fabrikalara teknik geziler düzenlendi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından Verimlilik Haftası dolayısıyla Bartın’da bir takım etkinlikler gerçekleştirildi.  Etkinliklerde lise ve üniversite öğrencilere verimlilik seminerler verildi. Bartın Anadolu Lisesinde ve Amasra Mesleki Teknik Lisesi öğrencilerine verilen seminerde verimliliğin önemi anlatıldı. Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Çeşmi-Cihan Öğrenci yurdunda kalan üniversite öğrencilerine de verimliliğim ar-ge ile bağlantısı anlattı.

VERİMLİLİĞİ YERİNDE GÖRDÜLER

Seminerler dışında hafta kapsamında Organize Sanayi Bölgesi’ne ve fabrikalara teknik geziler de düzenlendi.  Teklas firmasına düzenlenen teknik gezide Bartın Anadolu Teknik Meslek
Lisesi öğrencileri verimlilik ve uygulamalarını yerinde gördü. Bartın Organize Sanayi Bölgesi’ndeki İnovasyon ve Test Merkezine gerçekleştirilen gezi de ise öğrencilere CNC tipli makina ve test cihazları, üç boyutlu bir yazıcı gösterildi. Öğrencilere ar-ge ve verimlilikle bağlantısı anlatılırken kamu-üniversite-sanayi işbirliğinin önemi açıklandı.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam