Hasankadılılar İftarda Buluştu

Belediye geleneği bozmadı

Hasankadılılar İftarda Buluştu Güncel

Nurdan Eroğlu

Hasankadı Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan dolayısıyla halk iftarı düzenledi. Belediye önünde düzenlenen iftara yüzlerce kişi katılırken Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan, belde halkıyla iftarda bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Hasankadı Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan dolayısıyla halk iftarı düzenledi. Belediye önünde düzenlenen iftara 7’den 70’e yüzlerce kişi katıldı. Birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği iftarda Bartın İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Osman Arslan, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu, AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav, Bartın eski Milletvekili Asım Kulak, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdulsetter Bayram, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, Türkiye Emekliler Derneği Bartın Şube Başkanı Ali Kalaycı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Orhan Ağdacı, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, İl Genel Meclis Üyeleri de yer aldı.

ERDOĞAN: “ALLAH NİYETİMİZİ MURADIMIZA ERDİRSİN”

Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan iftar öncesi tüm masaları gezerek, gelen misafirlerle teşekkür etti. Ezandan önce gerçekleştirilen Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile gönüller mest olurken ezanın okunmasının ardından tutulan oruçlar hep birlikte dualar eşliğinde açıldı.  Başkan Erdoğan, iftardan sonra yaptığı konuşmada "Sizlerle bir arada iftar programı düzenlemekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. İnanın böyle bir iftar programında bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel bir akşam ve Allah niyetimizi muradımıza erdirsin” dedi.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam