Altunok’tan Fahri üyelik çağrısı

“Halkımıza inancımız tam”

Altunok’tan Fahri üyelik çağrısı Güncel

Nurdan Eroğlu

Bartın Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ekrem Altunok, Fahri Üyelik Projesiyle ilgili basın açıklamasında bulundu. Proje kapsamında bir çok başvuru olduğunu ifade eden Altunok, hem üye sayısını hem de dernek gelirlerini artırmak olduğunu söyledi. Başvuru şartlarını da açıklamayan Altunok, “Değerli Bartınlı vatandaşlarımızın bu projemize gereken desteği vereceğine olan inancımız tamdır” dedi.

Bartın Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ekrem Altunok, Fahri Üyelik Projesiyle ilgili basın açıklamasında bulundu. geçen günlerde yapılan olağan kongreyle Fahri Üyelik Projesini başlattıklarını ifade eden Altunok, “ Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz Olağan Kongremiz öncesi Fahri Üyelik Projesi başlattık. Kongre öncesi olduğu için fazla ağırlık veremedik. Ancak kongre sonrası fahri üyelik projesinin tanıtımı noktasında çalışmalara başladık. Hatta kongrede de proje ile ilgili bazı değerlendirmeler yapıldı. Projemize ilk destek Bartın basınından geldi. Tabii projenin duyulmasının akabinde derneğimize bir diğer destek de Bartın İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Sayın Osman Arslan’dan geldi” dedi.

NUSRET DİRİM VE CEMAL AKIN DA FAHRİ ÜYE

Bartın Valisi Nusret Dirim’i de bu kapsamda ziyaret ederek projeyle ilgili bilgi verdiklerini söyleyen Altunok, “ Biz ilk olarak Sayın Valimizi ziyaret edip projemizle ilgili bilgiler verdik. Sayın Valimiz projemizin büyük önem taşıdığını belirterek, derneğimize fahri üye oldu. Valimizin akabinde Bartın Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın’ı da ziyaret ederek, projemize destek istedik. Sayın Başkanımız da gurur duyacağını belirterek, derneğimizin fahri üyesi oldu.  Basında proje ile ilgili haberlerin yer almasının ardından fahri üyelik için siyasetçi, sivil toplum kuruluşu, esnaf, işadamları ve vatandaşlardan çok sayıda başvuru geldi. Fahri üyelik projesine destek veren Başta Sayın Valimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Proje ile amacımız derneğimizin ayakta kalmasını sağlamaktır. Amacımız hem derneğimizin üye sayısını artırmak hem de derneğimize gelir sağlamaktır. İnşallah bu projemizi Sayın Valimizin de desteğiyle il geneline yayabilirsek, başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

BARTINLILARA FAHRİ ÜYELİK DAVETİ

Tüm Bartınlıları derneğe fahri üye olmaya davet eden Ekrem Altunok, “Bu proje başarıya ulaştığı taktirde derneğimiz kendi ayaklarının üzerinde durabilecektir. Fahri üye olan vatandaşlarımız bu dernekte bizler için büyük öneme sahip olan şehit yakınları ve gazilerimizle bir arada olacaklardır. Vatandaşlarımız fahri üye olarak şehit yakınları ve gazilerimizle aynı safta olmanın gururunu yaşayacaklar. Şehit yakınları ve gazilerimizin yanında olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı derneğimize fahri üye olmaya davet ediyorum” ifadelerinde bulundu.

NÜFUS KAĞIDI VE 2 FOTOĞRAF YETERLİ

Altunok son olarak baş vuru şartlarıyla ilgili de açıklamalarda bulunarak “Fahri üye olmak isteyen vatandaşlarımızın 2 fotoğraf ve 1 nüfus kağıdı fotokopisi ile derneğimize bizzat gelerek, başvurması gerekiyor. Değerli Bartınlı vatandaşlarımızın bu projemize gereken desteği vereceğine olan inancımız tamdır. “Derneğimizin kapıları tüm Bartınlı kardeşlerimize açıktır. Projenin duyurulmasından buyana yanımızda olan ve fahri üye olarak destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Projemizi il geneline yayma adına tüm hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam