Ödülleri Yeşil Bartın kaptı

18 ödülle rekor kırdı

Ödülleri Yeşil Bartın kaptı Spor

2016-2017 Sezonunda Uluslararası ve Türkiye Şampiyonalarında ilk üç dereceye giren sporculara Bartın Valisi Nusret Dirim, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir ve protokolün diğer üyeleri tarafından ödülleri verildi.

2016-2017 Sezonunda Uluslararası ve Türkiye Şampiyonalarında ilk üç dereceye giren sporculara Bartın Valisi Nusret Dirim, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir ve protokolün diğer üyeleri tarafından ödülleri verildi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde 18 kişi ile en çok ödül Yeşil Bartın Spor Kulübü sporcularına verildi. Kick Boks, Muay Thai, Wushu, Budokaido Karate ve Bilek Güreşi branşlarında Dünya, Balkan, Uluslararası ve Türkiye Şampiyonalarında sporcuları ilk üç dereceye girerek madalya kürsüsüne çıkmayı başaran Bartın’ın en başarılı spor kulübü unvanı Yeşil Bartın’ın oldu.

DİREN: “SPORCULARIMIZI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM”

Kulübün Yönetim Kurulu Başkanlığını 3 seneden beri İsmail Diren sürdürüyor. Kulübün sporcuları ise antrenmanlarını “FitLife”  isimli spor eğitim tesisinde eski Dünya Şampiyonu Hulisi Elmas nezaretinde devam ettiriyorlar. Başkan İsmail Diren, “Sporcularımızın başarısı eğitmenimizin kalitesiyle eşit orantılıdır. Teknik direktörümüz ELMAS eski Taekwondo Mili takım antrenörüdür. Ayrıca; halen Kick Boks, Muay Thai ve Wushu Milli Takım antrenörlüğü görevlerini de devam ettiriyor ve kendi şampiyonluk birikimlerini öğrencilerine aktarıyor. Ayrıca, kulübümüzü bu zorlu kulvarlarda başarıyla temsil eden sporcularımızı gönülden kutluyorum. Sayın Valimiz Nusret Dirim, Milletvekilimiz Yılmaz Tunç ve İl Müdürümüz Ali ÖZDEMİR’e sporcularımızın motivasyonlarını yükselten bu ödül törenini organize ettikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

İŞTE KULÜBÜN ÖDÜL ALAN SPORCULARI

Buse KUŞ(MuayThai Dünya kupası 2.si) MİLLİ SPORCU

Arzum Bilge CEZAYİRLİ (Budokaido Türkiye 2.si)

Duğukan KALKER (Budokaido Türkiye 3.sü)

Metin ÇALIŞKAN (Budokaido Türkiye 3.sü) MİLLİ SPORCU

Binnaz DOĞAN (Budokaido Türkiye 3.sü)

Afrana Berra ÖZGÜL (Budokaido Türkiye 3.sü)

Yusuf Selim AKIN (Budokaido Türkiye Şampiyonu)

Vahit DEMİRCİ (Budokaido Türkiye 2.si)

Arda BİRTANE (Budokaido Türkiye 2.si)

Emirhan ARSLAN (Budokaido Türkiye 2.si)

Fatma GÖNEN (Budokaido Türkiye 3.sü)

Fethi DONDURMACI (Budokaido Türkiye Şampiyonu ve Avrasya 3.sü) MİLLİ SPORCU

Murat TUR (Budokaido Balkan 2.si) MİLLİ SPORCU

Rumeysa Hilal ARSLAN (Kick Boks Türkiye 3.sü)

Hasibe Eylül ELMAS (Kick Boks Dünya 2.si, MuayThai Dünya 2.si ) MİLLİ SPORCU

Kadir Sabri OĞUZHAN (Kick Boks Türkiye 3.sü)

Erkan GÖKTAN (Wushu Türkiye 3.sü)

Alperen ALTAN (Bilek Güreşi Türkiye 3.sü)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam