Öğrenciler İmera ile coştu

Kampüste Karadeniz ezgileri

Öğrenciler İmera ile coştu Güncel

Haber Merkezi

Bartın Üniversitesi Bilim, Kültür-Sanat ve Spor Şenliklerinin ilk gününde sahne alan İmera grubu, sergilediği performansla öğrencileri coşturdu.

Bartın Üniversitesi Bilim, Kültür-Sanat ve Spor Şenlikleri kapsamında İmera grubu, üniversiteli gençlerle buluştu. Bartın Üniversitesi Ağdacı kampüsündeki konserde İmera grubu, söylediği şarkılarla kendisini izlemeye gelen binlerce öğrenciye unutulmaz bir gece yaşattı. Karadeniz müziğinin sevilen grubu İmera, “Veda”, “İmerefera”, “Seda Yolu” gibi parçalara öğrencilerde tek bir ağızdan eşlik etti.

KONSERDE SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

Sahne performansıyla büyük beğeni toplayan İmera grubunun konseri sırasında bir de sürpriz yaşandı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi İslam Çağrı Sarıkaya, lise yıllarından bu yana tanışıp, aynı üniversitede okuduğu kız arkadaşına evlenme teklifi etti. İmera grubunun solisti Hüseyin Ulusan tarafında sahne çağrılan Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Bölümü mezunu Yasemin Özdemir ise teklifene “Evet” dedi. Çiftin mutluluğu yüzlerine yansırken, alanı dolduran kalabalık durumu sevinçle karşıladı. Yaklaşık 2 saat süren konser, İmera grubu üyelerin Bartın Üniversitesi öğrencilerine teşekkürünün ardından son buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam