Bartınspor 2 kaleciyle anlaşmaya vardı

Oktay: “Alternatif kadro oluşturuyoruz”

Bartınspor 2 kaleciyle anlaşmaya vardı Güncel

 

Nurdan Eroğlu

Bartınspor Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, 2 kaleci ile anlaşmaya vardıklarını ve kalecilerden bir tanesinin  Bartın’a gelerek sözleşme imzalayacağını söyledi. Transfer çalışmalarının titizlikle yapıldığını ifade eden  Oktay, “Transfer konusunda Bartın kamuoyunun beklentilerine cevap verecek futbolcularımızı kadromuza katıyoruz. İyi futbolcuları kulübümüze kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz” dedi.

Bartınspor transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezona iddialı bir takım kurmayı hedefleyen Bartınspor, 26 haftalık sezon için birde alternatif kadro oluşturacak. Transfer çalışmalarında ilk olarak savunma hattına önem veren Bartınspor, prensipte anlaşma sağladığı tecrübeli 2 kaleci ile sözleşme imzalayacak. Kaleci transferleriyle Bartınspor savunma hattı tamamlanmış olacak. Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, transfer çalışmaları ve kaleci transferi ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi. Kalecilerin bir tanesinin bugün Bartın’a gelerek Bartınspor resmi sözleşme imzalayacağını ifade eden Oktay, diğer kalecinin de 30 Mayıs 2017 tarihinde Bartın’a geleceğini söyledi.

“SAVUNMA HATTIMIZI KALECİ HARİÇ TAMAMLADIK DİYEBİLİRİZ”

Oktay, basın açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“2017/2018 futbol sezonu öncesinde, 26 haftalık maraton için alternatif kadro kuruyoruz. Transferlerimizin yüzde 70’ini tamamladık. Hocamızın isteği doğrultusunda 23 yada 24 kişilik bir kadro oluşturacağız. Şu ana kadar 15 futbolcu ile anlaştık ve imzaları attık. Bazı bölgelerde iki futbolcu alternatifi oluşturuyoruz. Savunma hattımızı kaleci hariç tamamladık diyebiliriz. İki kaleci ile de prensip anlaşmasına vardık. Kalecimizin biri ile 26 Mayıs 2017 tarihinde diğeriyle de 30 Mayıs 2017 tarihinde sözleşme imzalayacağız. Böylelikle savunma hattımızı tamamlamış olacağız. Orta saha içinde alternatif ve derinliği olan isimleri kulübümüze kazandırdık. İleri uç için de Bölgesel Amatör Lig’in en iyi isimlerini kadromuza kattık.

“BUNDAN SONRA DA NOKTA ATIŞI TRANSFERLER YAPACAĞIZ”

Bundan sonra da nokta atışı transferler yapacağız. Kulüp Başkanımız Sayın Mehmet Bulut, Antrenörümüz Hasan Basri Kara ve Transfer Komitemiz titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle transfer konusunda Bartın kamuoyunun beklentilerine cevap verecek futbolcularımızı kadromuza katıyoruz. İyi futbolcuları kulübümüze kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz. “Mübarek Ramazanlarınızı kutluyoruz” Ramazan ayı sebebiyle tüm İslam Aleminin, Bartın halkının, Bartınspor için ter dökecek arkadaşlarımızın ve ailelerinin Mübarek Ramazanlarını kutluyoruz. Ramazan ayının ve tüm günlerimizin birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde geçmesini arzu ediyoruz.”

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam