Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Makamında Ziyaretçilerini Ağırladı

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Makamında Ziyaretçilerini Ağırladı

 

Haber Merkezi

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI ZİYARETİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ekrem Öztekneci’yi misafir etti. Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Öztekneci, İl Müdür Yardımcıları Nurdan Özkan, Beyaz Acar ve Kurum Şefi Ufuk Şahin, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret ederek, etkinlikleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Akın, misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Sosyal Güvenlik haftasını kutladı.

KONGRE SONRASI ZİYARET

Belediye Başkanı Cemal Akın, geçtiğimiz hafta olağan kongresini gerçekleştiren Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Başkanı Ekrem Altunok ve Üyeleri ile birlikte Dernek ilk fahri üyesi olan Sercan Engin’i misafir etti. Başkan Akın, nazik ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti.

AKPINARLI ÖĞRENCİLER BELEDİYEDE

Belediye Başkanı Cemal Akın, Akpınar İlkokulu 3. ve 4. Sınıf öğrencilerini belediyede misafir etti. Okul Müdürü Ersin Toprak ve okul öğretmenleri Sevgi Uysal, İlknur Emir, Hatice Akkoyun’un önderliğinde Belediyeyi ziyaret eden öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtlayan Başkan Akın, nazik ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti.

HALK BANKASI ZİYARETİ

Belediye Başkanı Cemal Akın, Halk Bankası Bartın Şube Müdürü Raşit Şimşek ve Banka personeli Özlem Özköse’yi makamında ağırladı. Ziyarette, çeşitli konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

KANAL A, RÖPORTAJA GELDİ

Belediye Başkanı Cemal Akın, Kanal A Televizyon Kanalı'nın A Plus Ekonomi programı Editörü Oğuz Maden ve Program Müdürü Sinan Turan ile Bartın Belediyesi çalışmalarını konuşarak röportaj gerçekleştirdi. Akın, konuyla ilgili açıklamasında, “Yaptığımız projeler ve ilimize kattığımız yenilikleri anlatarak kentimizin tanıtımını yaptık. Çekim ekibine ve program yapımcılarına teşekkür ediyorum” dedi.

GİRİŞİMCİLER TOPLULUĞU GELDİ

Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Girişimciler Topluluğu Başkanı Ahmet Bıcırdı ve topluluk üyelerini misafir etti. Başkan Akın, Girişimciler topluluğu üyeleri ile sohbet ederek, belediye olarak her zaman destekçi olduklarını ifade etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam