Bartın gençleri ve üniversite basketbolda buluştu

Maçlar kıran kıra geçti

Bartın gençleri ve üniversite basketbolda buluştu Spor

Haber Merkezi

15-19 Mayıs Atatürk'ü anma ve Gençlik haftası etkinlikleri çerçevesinde Ömertepesi Kapalı Spor Salonunda basketbol maçları yapıldı. Organizasyonla Bartın Üniversitesi öğrencileri ile Bartın'ın gençleri bir araya gelme fırsatı buldu.

15-19 Mayıs Atatürk'ü anma ve Gençlik haftası etkinlikleri çerçevesinde Ömertepesi Kapalı Spor Salonunda basketbol maçları yapıldı. Organizasyonla Bartın Üniversitesi öğrencileri ile Bartın'ın gençleri bir araya gelme fırsatı buldu.  Genç Kadınlar yerel liglerde oynanan maçlarda il birincisi olan ve Bartın’ı temsil eden Bartın Belediyesi ve Bartın Üniversitesi Üni Lig Takımı ile ilk maçta karşı karşıya kaldı. 4 periyodu da çekişmeli ve centilmence geçen müsabakayı Bartın Belediyesi  zorlu rakibi Bartın Üniversitesi takımını 46-44 yendi. Maç sonrası her iki takımın oyuncuları birbirini tebrik etti.

ERKEKLERDE BARTIN ÜNİVERSİTESİ GALİP

Genç Erkekler maçında ise il Birincisi Bartın Belediyesi İle Bartın Üniversitesi karşılaştı. Bartın Üniversitesi geçen yıl sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken ve  bölgesel ligde kazandığı tecrübeyi oyununa yansıtarak rakibi Bartın Belediyesini 59-43 yendi. Genç oyuncularla sahaya çıkan Bartın belediyesi oynadığı oyun ile gelecek açısından umut verdi. Bartın Üniversitesi sporcuları maç sonunda kendilerine karşı iyi maç çıkaran Bartın Belediyesi sporcularını tebrik etti. Müsabakaların sonunda İlçe Spor Müdürü Burhan ÇETİN  Basketbol Federasyonu İl Temsilcisi Aydın Kükner ve Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretim Üyeleri tarafından sporculara madalyaları takdim edildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam